KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9377039

nr 937 7039

Blandteknik

Sivert Carlson, Stockholm, signerad, motivet: 20x26

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 26 januari 2015
kl 20:11:52

  • Tema
  • 26 jan

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv